Hieronder vind je de dienstregeling van onze twee busroutes. Kom je van het centrum van Lommel (halte Kerk en halte Vreyshorring), dan kan je beide bussen nemen om op Kromme Dinsdag te geraken en om ’s nachts weer thuis te geraken.

Zorg er zeker voor dat je op tijd op de juiste opstapplaats bent, dat de bus niet al vertrokken is zonder jou.

Wordt de regeling niet duidelijk weergegeven? Dan kan je hier een pdf versie vinden.

Bus 1

Heen:

Kolonie Kerk 20:50 22:00 23:10
Luna’s IJsstadion 20:52 22:02 23:12
Barrier the Boots 20:54 22:04 23:14 00:10
Lutlommel halte Enneven 20:59 22:09 23:19 00:15
Heuvel Parochiezaal 21:05 22:15 23:25
Lommel halte Kerk 21:12 22:22 23:32 00:20
Lommel halte Vreyshorring 21:14 22:24 23:34 00:22
De Moffel 21:22 22:32 23:42 00:30

Terug:

Vertrek aan de Moffel 01:45 03:12

Bus 2

Heen:

Kerkhoven Kerk 21:08 22:28 23:28
Kattenbos Blauwe Meer 21:12 22:32 23:32
Kattenbos halte Kattenbos 21:15 22:35 23:35
Lommel Station 21:18 22:38 23:38
Lommel halte Kerk 21:21 22:41 23:41
Lommel halte Vreyshorring 21:23 22:43 23:43
De Moffel 21:30 22:50 23:50

Terug:

Vertrek aan de Moffel 01:00 02:00 03:00